Rezerwowanie nie wymaga specjalnych umiejętności.

Wystarczy

  1. wypełnić  odpowiednie pola w wyszukiwarce, określić cel wyjazdu, jakim środkiem transportu, w jakim terminie, ilość dni, opcja wyżywienia i dla ilu osób. Na ekranie pokaże się lista propozycji hoteli i cen, które spełniają Państwa  oczekiwania. Po wyszukaniu najbardziej odpowiadającej oferty należy  zapoznać się z jej szczegółami oraz z warunkami uczestnictwa
  2. Teraz należy dokonać wstępnej rezerwacji wpisując dane zgodnie z rubrykami. Rezerwacja wstępna jest rezerwacją zupełnie niezobowiązującą. Nasi konsultanci sprawdzą dostępność miejsc u organizatora, a następnie zgodnie z wpisanymi danymi dokonają wstępnej rezerwacji.
  3. Nasi konsultanci  skontaktują z Państwem niezwłocznie w celu potwierdzenia rezerwacji.
  4. Państwo decydujecie w jaki sposób chcecie dostarczyć do nas podpisaną  umowę ( wysłanie jej przez nas na wskazany mail lub faks albo osobiście u nas w biurze). Następnie po podpisaniu umowy odeślij ją na adres naszego biura podróży.
  5. Po zaakceptowaniu umowy na podany w umowie numer konta bankowego należy  przelać ustaloną kwotę za wyjazd.
  6. Otrzymają Państwo od nas potwierdzenie rezerwacji i z tym dokumentem udajcie się na lotnisko bądź na miejsce odprawy.
  7. Dwa dni przed wyjazdem skontaktujemy się  – celem potwierdzenia godzin wylotu lub wyjazdu

W razie pytań prosimy o kontakt telefonicznu lub mailowy


My ze swojej strony życzymy Państwu udanego wypoczynku.  


Uwaga:

Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.